Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Dowiedz się więcej

Zanim Inwestor dokona wyboru projektu domu, powinien zapoznać się z ustaleniami miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (mpzp) uchwalonego przez gminę bądź - w przypadku braku aktualnego planu - złożyć wniosek o wydanie decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowaniu terenu.

Mpzp zawiera m.in. informacje o dopuszczalnej wysokości budynków i ilości kondygnacji, czy budynki muszą być wolnostojące czy dopuszcza się również zabudowę bliźniaczą lub szeregową, rodzaju pokrycia i kącie nachylenia dachu, jak duża część działki może zostać zabudowana itd.

Wybór projektu domu to jedna z trudniejszych decyzji, jaka stoi przed Inwestorem.
Wśród wielu tysięcy projektów typowych dostępnych na rynku bardzo trudno wybrać ten najlepszy, który będzie łączyć w sobie atrakcyjny wygląd zewnętrzny, funkcjonalnie rozplanowane wnętrze odpowiadające potrzebom wszystkich przyszłych mieszkańców domu oraz będzie energooszczędny i niedrogi w budowie. Dlatego naszym Klientom oferujemy pomoc w wyborze optymalnego projektu, dopasowanego do ich potrzeb.